Новини
14.10.2019

Корпорація УкрАВТО пропонує спеціальні ціни на ряд послуг

Мережа автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО, з середини жовтня вводить в дію спеціальні ціни на ряд популярних в осінній сезон послуг. Згідно з умовами акційної пропозиції, власники автомобілів можуть отримати дисконт у розмірі 20% на сезонні і додаткові послуги та до 20% на запасні частини.

09.10.2019

Корпорація УкрАВТО проводить традиційний конкурс професійної майстерності

Українська Автомобільна Корпорація, один з найбільших гравців ринку нових автомобілів і постачальників автосервісних послуг, проведе ІІІ-ий конкурс професійної майстерності серед співробітників автосервісних центрів по всій території України.

06.05.2019

В рамках проведення санації ЗАЗу будуть реалізовані з аукціону вторинні активи

На виконання плану санації Запорізького Автомобілебудівного Заводу, частина заставного майна, яке не задіяне у виробництві, буде реалізовано з аукціону.

15.04.2019

Запорізький Автомобілебудівний Завод пройде процедуру санації

Найбільший український автовиробник, Запорізький Автомобілебудівний Завод, що входить в структуру Корпорації УкрАВТО, відповідно до опублікованого рішення Господарського суду Запорізької області, пройде процедуру санації.

22.03.2019

Офіційна заява ЗАЗ стосовно фінансових результатів за підсумками 2018 року

Фінансовий результат, про який йде мова, це наслідки списання боргу Запорізького автомобілебудівного заводу перед кредитором в особі «ПРОМІНВЕСТБАНКУ».