Новини
14.09.2012

КІА cee’d Sportswagon на «Столичному Автошоу»!

КІА cee’d Sportswagon дістався України – він представлений українським автолюбителям в рамках «Столичного Автошоу»!

КІА сee’d – це «європеєць» модельного ряду КІА, він виробляється в Європі і продається виключно для європейців. З початку випуску у 2007 році перша модель сee’d стала орієнтиром і вивела Kia на новий рівень. Спроектований, розроблений і виготовлений у Європі сee’d став першою моделлю, що закріпила репутацію KІА як серйозного конкурента загальновизнаним брендам.

Подібно до нового покоління КІА cee’d хетчбек, KIA cee’d Sportswagon поєднує динамічний вигляд з щоденною функціональністю. Цей автомобіль є уособленням неперевершеного дизайну з якістю, приведеною в ранг мистецтва. KIA cee’d Sportswagon може похвалитись вражаючою практичністю - простір для багажу складає 528 та 1642 літри при розкладених та складених задніх сидіннях відповідно. Сімейні свята, невеликі переїзди, щотижневі виїзди за покупками або щоденні подорожі – все це під силу новому КІА сee’d Sportswagon, який дозволить виконати все згадане стильно та невимушено. Виконаний з гордістю, КІА сee’d Sportswagon має велику кількість інновацій та перш за все, головні його переваги – простір та практичність. Цей КІА cee’d для життя, в якому стане місця для всього, крім рутини.

Продовжуючи традиції нового 5-дверного КІА cee’d, представленого раніше цього року, новий Sportswagon поєднує витончений дизайн екстер’єру з високоякісними матеріалами інтер’єру та кращим в класі оснащенням – вже в початковій комплектації KIA cee’d Sportswagon має бортовий комп’ютер, підігрів керма та передніх сидінь, Bluetooth з розпізнаванням голосу і 6 подушок безпеки.

Якщо Ви захоплюєтесь KIA cee’d, відтепер Ви полюбите його ще більше – так само, як і в свого брата хетчбека, КІА сee’d Sportswagon має клиноподібний профіль, міцну статуру та фірмову решітку радіатора – візуальна складова KIA cee’d діє наче зухвале запрошення здійснити на ньому поїздку. Звичайно ж, є ще дещо про цей автомобіль. Щойно Ви опинитесь всередині – відчуєте простір, який дихає кожний сантиметр інтер’єру цього автомобіля, зручні рішення для зберігання речей та висока функціональність апелюватимуть до Вашої емоційної сторони. Це дійсно вражаюче комплексне рішення, підготовлене звитяжною командою дизайнерів на чолі з видатним Шеф-дизайнером Пітером Шрайєром.

Коли дизайнери розробляли новий cee’d Sportswagon, вони шукали і знаходили натхнення всюди: в подорожах Європою, моді, дизайні, архітектурі. Результат не змусив чекати – новий КІА cee’d Sportswagon має інтер’єр, який вдало поєднує вишуканість з простотою.

Новий KІА cee’d Sportswagon є експертом в забезпеченні Вас комфортом.

На вибір клієнтів пропонується бензиновий або дизельний двигун об’ємом 1,6 л. з 6-ступінчатими трансмісіями, ручними (бензин, дизель) або автоматичною(тільки для бензинового двигуна) коробками перемикання передач.

А ціна на стильний та просторий універсал КІА сee’d Sportswagon стартує від 176 300 гривень!

В офіційного дистриб’ютора КІА в Україні, компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» певні: цей неперевершений автомобіль покликаний відкусити значний шматок пирога від продажів своїх конкурентів в цьому класі класі.

Очікується, що попит на новий cee’d Sportswagon дозволить збільшити виробництво на заводі в Жиліні в 2012 році до 285 000 автомобілів. Попереднє покоління cee’d SW складало більше п’ятої частини загального виробництва заводу і було досить популярним серед автолюбителів, зокрема з початку продажів в Україні було зареєстровано 2 874 автомобілі КІА сee’d SW.

КІА cee’d Sportswagon, став другою новою моделлю, виробленою цьогоріч на заводі.