Новини
06.11.2012

Поліс КАСКО-Міні обходиться в 2 грн/день

06.11.2012. Клієнти компанії «ГАРАНТ-АВТО», які бажають оптимізувати свої витрати при покупці страхового поліса, тепер можуть скористатися новим продуктом КАСКО-Міні.

 

Завдяки постійно зростаючій страхової культури серед автовласників, поліс КАСКО став сприйматися, як один із способів убезпечити себе від витрат пов'язаних з ремонтом свого автомобіля, у разі настання ДТП. Це актуально як для клієнтів, які купують новий автомобіль, так і для тих, хто вже не перший рік за кермом.

Щоб дозволити клієнту отримати повноцінний страховий захист за програмою КАСКО, і при цьому уникнути значних витрат при покупці поліса автострахування, один з найбільших гравців ринку ризикового страхування України, компанія ГАРАНТ-АВТО, створила програму КАСКО-Міні. Новий продукт дозволяє застрахувати легкові автомобілі вартістю до 300 тис. грн. при наявності у власника автомобіля поліса ОСЦПВ. Клієнт може вибрати одну з трьох страхових сум, - 10, 20 або 30 тис. грн .. Очевидними перевагами програми є невисока вартість поліса, в межах від 700 до 1500 грн., простота оформлення договору, прозора процедура визначення вартості поліса та швидкість врегулювання, яка становить 14 робочих днів з моменту надання необхідних документів. Додатковими перевагами продукту є: відсутність обмежень по кількості і стажу осіб, які мають право керувати застрахованим автомобілем, а також за місцем зберігання автомобіля, можливість 1 раз протягом року скористатися опцією виплати без довідки ДАІ, якщо збиток оцінюється в межах 10 000 грн. і викликати евакуатор в межах 50 км від місця ДТП. На страхування приймаються легкові автомобілі віком до 7 років, які отримують страховий захист від ризику ДТП, яке сталось за участю інших автомобілів і з вини клієнта.

Детальна інформація про продукт доступна на корпоративному сайті компанії за адресою www.garant-auto.ua, або ж на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.