Новини
18.02.2016

У мережі сервісних станцій УкрАВТО діє акція «Доступний сервіс»!

Навряд чи потрібно зайвий раз пояснювати автовласникові, що автомобіль прослужить довго і не потурбує неполадками лише в тому випадку, якщо буде приділятися достатня увага якісному та своєчасному сервісу. Тим більше, що зараз переважна більшість сучасних автомобілів - це високотехнологічні системи, що вимагають в ремонті або обслуговуванні наявності спеціального обладнання і кваліфікованого підходу.

І хоча іноді звучить думка, що після закінчення гарантійних зобов'язань власнику тієї чи іншої моделі можна піти обслуговуватися «в гаражі», в спробі заощадити, це не завжди виправдано. Дуже часто після таких «ремонтів» власник все одно змушений звертатися вже на офіційну СТО, щоб усунути наслідки «гаража». При цьому, для багатьох автовласників виявляється приємним сюрпризом вартість робіт, яка легко змагається з неофіційними станціями технічного обслуговування. Тому, щоб зробити сервісне обслуговування автомобілів брендів Kia, Chevrolet, Chery, ЗАЗ, TATA, ВАЗ, у яких закінчилася гарантія, по кишені їх власникам, в сервісній мережі Корпорації УкрАВТО діє програма лояльності «Доступний сервіс».

Згідно з умовами програми, при зверненні на сервіс власники не гарантійних автомобілів Kia, Chevrolet, Chery, ЗАЗ, TATA, ВАЗ, вони автоматично отримують дисконт на обслуговування, запасні частини і матеріали в розмірі до 20% і 15% на послуги поточного ремонту та технічного обслуговування. При цьому власник автомобіля отримує ряд істотних переваг: якісні оригінальні запчастини, кваліфікований підхід і повний спектр послуг. І звичайно ж, вирішальним аргументом виступає гарантія на виконані послуги і запасні частини, чого, як правило, не надають на неофіційних станціях обслуговування.

Щоб отримати детальну інформацію про сервісну акцію, що діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. Контактна інформація та координати дилерських центрів, а також станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися в розділі дилери або звернувшись на «гарячу» лінію 0 800 507 717.

 

* Дія карт лояльності «CarMan @ Carman» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції не поширюються і не сумуються.

** Розмір дисконту на запасні частини надається в залежності від бренду автомобіля.