Новини
28.11.2017

«Фалькон-Авто» розкриває вартість стартової версії субкомпактного кросовера Kia Stonic

Слідуючи за тенденціями українського ринку, офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») готується поповнити лінійку кросоверів Kia новою яскравою моделлю Stonic.

0

Дебют Kia Stonic запланований на першу половину грудня 2017 року, при цьому прицінитися до новинки можна вже зараз: автомобіль буде доступний за ціною від 428 750 грн.* За цю суму можна буде придбати автомобіль у стартовій версії Comfort («Комфорт») з 1,4-літровим бензиновим двигуном потужністю 100 к.с. і багатим оснащенням.

0

Нагадаємо, що мінімальний перелік оснащення включає шість подушок безпеки, систему стабілізації, антиблокувальну систему гальм і систему допомоги під час старту на схилі. Надзвичайно актуальні в холодну пору року «теплі опції», а саме підігрів керма і передніх сидінь, також входять до переліку оснащення Stonic. Круїз-контроль, автоматичне включення головного світла і кондиціонер дозволяють з комфортом здійснювати як короткі міські поїздки, так і подорожувати. За розваги відповідає 7-дюймомова мультимедійна система.

0

Слідкуйте за новинами про появу Kia Stonic в Україні на сайті www.kia.com/ua та на Facebook сторінці www.facebook.com/kia.ua

 

* Ціни наведені з урахуванням ПДВ станом на 27.11.2017 р Продавець залишає за собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі.