Новини
19.11.2018

ЗІП-АВТО став дистриб'ютором моторних олив ORLEN OIL в Україні

0Структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО, компанія ЗІП-АВТО, в прагненні пропонувати клієнтам продукцію виключно високої якості, розширює асортимент. З цього моменту українські клієнти можуть вибирати з ще більш розширеного асортименту моторних і трансмісійних олив, гальмівних рідин та антифризів. Новинкою, яку ЗІП-АВТО пропонує в Україні в якості дистриб'ютора, стала продукція польської компанії ORLEN OIL. Оригінальна продукція виробника, включаючи моторні масла Platinum PRO, вже надійшла в продаж і доступна до замовлення в інтернет-магазині ЗІП-АВТО. Таким чином, українським автовласникам стала доступна лінійка моторних масел найвищої якості.

1Асортимент продукції ORLEN OIL, завдяки найширшому списку найменувань, дозволяє задовольнити потреби всіх клієнтів - як індивідуальних, так і корпоративних. Завдяки досвіду в галузі виробництва та дистрибуції мастильних матеріалів для автомобільної галузі, сільського господарства і промисловості, продукція користується в Польщі стабільним попитом. Сильним аргументом на користь вибору масел ORLEN OIL є факт того, що мастильні матеріали ORLEN зроблені в Євросоюзі з дотриманням всіх європейських вимог до якості, а їх вартість адаптована до умов ринку України. Можна сміливо заявити, що лінійка масел ORLEN OIL - це відмінне співвідношення «ціна/якість».

0На окрему увагу заслуговує лінійка Platinum PRO - найсучасніші оливи в асортименті ORLEN OIL. Бренд Platinum PRO, що офіційно представлений ЗІП-АВТО в Україні, є новітньою генерацією професійних моторних олив з революційною технологією SMART Formula. Оливи Platinum PRO відповідають новітнім стандартам якості згідно API і ACEA, мають численні дозволи і допуски провідних виробників автомобілів, зокрема: VW, MB, Ford, Renault, PSA Peugeot Citroën.

Дізнатися подробиці і ознайомитися з характеристиками продукції ORLEN вимогливі українські клієнти можуть на сайті ЗІП-АВТО. При цьому, очевидною перевагою для автовласників можна вважати доступність найбільш сучасних олив від ORLEN OIL в середньому ціновому сегменті. А в правильності вибору може переконати аргумент, що саме ця лінійка на території Польщі пропонується в якості рекомендованих продуктів в мережі авторизованих дилерів KIA, компанії, що дорожить своєю репутацією.

 

ДОВІДКА:

Компанія "Орлен Ойл" (Orlen Oil) утворилася в 1998 році як спільне підприємство декількох найбільших на той момент польських виробників мастильних матеріалів. В даний час ORLEN OIL входить до складу групи компаній Польського нафтового концерну АТ "Орлен" (ORLEN S.A.), однієї з найбільших світових нафтопромислових корпорацій.

Компанія «ЗІП-АВТО» входить до групи компаній Корпорації УкрАВТО - найбільшого гравця ринку легкових автомобілів в Україні. Компанія працює на ринку з квітня 1998 року. На сьогоднішній день ЗІП-АВТО пропонує клієнтам більше 50 000 найменувань, які охоплюють 80 брендів у сфері запчастин, в сфері додаткового обладнання та аксесуарів, в категорії олив, фарб для автомобілів і автохімії. Якісна продукція кращих світових бренді за доступними цінами з миттєвою доставкою в будь-який регіон України.