Новини
01.11.2011

«ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала більше 110 млн. грн.. за 9 місяців 2011 року

01.11.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» підвела підсумки діяльності за дев'ять місяців 2011 року, протягом яких клієнтам компанії по страхових випадках було відшкодовано 110 470 600 грн., а рівень виплат склав 49,5%.

Український страховик, який працює на ринку ризикового страхування Україна майже два десятки років, підбив підсумки страхової діяльності за дев'ять місяців поточного року. Згідно з оприлюдненими даними, компанія продовжує демонструвати позитивні результати. У першу чергу це хороший знак для клієнтів, які вже користуються продуктами компанії «ГАРАНТ-АВТО», а також для тих, хто перебуває в процесі вибору надійного страхового партнера.

Так, за підсумками дев'ятимісячного періоду 2011 року страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» зібрала 222 870 900 грн. страхових премій. Цей результат можна вважати успіхом, оскільки в порівнянні з таким же періодом минулого року, приріст склав 10,7%. У той же час компанія завжди прагнула виконувати взяті на себе зобов'язання, і при настанні страхових випадків відшкодовувати збитки своїм клієнтам. Якщо звернутися до статистики відшкодувань, то за 9 місяців цього року клієнтам «ГАРАНТ-АВТО» було відшкодовано 110 470 600 грн. При цьому, такий важливий показник, як рівень виплат, склав практично еталонне для ринку значення - 49,5%. Крім цього, ще одним підтвердженням успішної діяльності компанії за період січень-вересень став чистий прибуток на рівні 3-х мільйонів грн.

Таким чином, результати, що демонструються компанією з початку року, в першу чергу говорять про стабільний тренд зміцнення позицій «ГАРАНТ-АВТО» на ринку страхових послуг. Збільшення надходження страхових премій, зростання чистого прибутку і хороший показник рівня виплат, це основні характеристики, за якими компанія вважається фінансово стійкою і надійною для клієнтів. Якщо до цього додати продукти, які максимально враховують потреби клієнтів, то можна говорити, що страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» може бути оптимальним варіантом при виборі партнера для страхування рухомого або нерухомого майна. Детальніше про програми страхування можна дізнатися на сайті компанії www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку http://www.facebook.com/garantauto.ua  

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.