Новини
21.07.2011

Кредитування автомобілів з авансом 0% у системі «Експрес Кредит»

Купівля автомобіля - це певний крок у житті кожної людини. Але, як правило, враховуючи рівень доходів більшості українців, відкладати щомісяця певну суму на придбання автомобіля в далекому майбутньому, виснажливо і довго. При цьому все одно кожен день доводиться діставатись роботи громадським транспортом.

18.07.2011

Експрес КАСКО: швидке оформлення, найскоріше врегулювання!

При купівлі КАСКО головним завданням для більшості Клієнтів є оптимальна комбінація умов договору і вартості поліса. Страхувальникові важливо захистити себе від наслідків настання найбільш вірогідних ризиків, при цьому не переплатити. Проте, Клієнт не радіє від перспективи провести у страховика декілька годин, ретельно зважуючи кожну складову договору (від розміру франшизи до набору ризиків), щоб у результаті отримати прийнятний тариф.

18.07.2011

Стартує новий спільний проект Корпорації УкрАВТО та Авторадіо - конкурс «STARTUNING»

18 липня в підтримку Столичного Автошоу 2011 стартує нова спільна PR-кампанія Корпорації УкрАВТО та Авторадіо - «Стартюнінг:« Всі зірки на Столичному Автошоу». «Зроби тюнінг свого кумира!» - Закликає Оргкомітет Столичного Автошоу. Якщо ви схожі на когось із зірок української або зарубіжної естради, вмієте рухатися так само як вони і мрієте показати свій талант на великій сцені, тоді новий музичний проект від організаторів Столичного Автошоу - це Ваш шанс проявити себе і стати відомим на всю країну.

24.06.2011

Купити влітку АВТО краще в УкрАВТО!

Придбай свое нове АВТО на Петрівка-Авто, та отримай до 2000 грн. на додаткове обладнання!!! Не впусти свій шанс!

23.06.2011

Продажі KIA зросли на 18,7% у травні

Корпорація Kіа Motors повідомила дані глобальних продажів автомобілів, які у травні цього року склали 207 839 автомобілів. Ця цифра демонструє 18,7% зростання обсягу продажів порівняно з попереднім роком.