Новини
16.09.2011

Новый Chevrolet Cruze в кузові хетчбек!

Автосалон «Петрівка-Авто», філія ПАТ «Українська Автомобільна Корпорація», є офіційним дилером CHEVROLET в Україну і оголошує про старт офіційних продажів Chevrolet Cruze(Шевроле Круз) в кузові хетчбек.

16.09.2011

Chevrolet Camaro – тепер офіційно на Петрівці-Авто!

Автосалон «Петрівка-Авто», філія ПАТ «Українська Автомобільна Корпорація», є офіційним дилером CHEVROLET в Україні і оголошує офіційний старт продажів CHEVROLET CAMARO.

12.09.2011

Chery презентувала 4 нові моделі на Столичному автошоу

Новий сезон автомобільних продажів урочисто відкритий. Щорічне Столичне автошоу вже восьмий раз збирає в «Автоцентрі на Столичному» основних гравців автомобільного ринку і автолюбителів, а також усіх, хто залучений в автомобільну культуру.

05.09.2011

Chevrolet Aveo нового покоління і Chevrolet Orlando отримали максимальні 5 зірок у EuroNCAP

Цюріх. Новий хетчбек Chevrolet Aveo і 7-місний сімейний мінівен Orlando отримали максимальні 5 зірок в незалежному рейтингу безпеки Європейської програми оцінки нових автомобілів (EuroNCAP), що опублікувала результати останніх тестів.

05.09.2011

«Експрес страхування»: підсумки першого півріччя 2011 року

В своїй роботі ТДВ «Експрес Страхування» прагне до відкритості та прозорості в усьому – це відноситься і до процесу забезпечення страховими послугами, і до інформації про результати нашої роботи.