Новини
31.03.2016

Підготуватися до літа можна від 150 грн. в дилерській мережі УкрАВТО.

З 01 квітня і до середини травня в мережі сервісних станцій обслуговування Корпорації УкрАВТО діють спеціальні цінові умови на ряд послуг, які дозволять підготувати автомобіль до літа і при цьому значно заощадити.

25.03.2016

Автоцентр на Московському не проводить розіграші автомобілів!

Переконливо просимо всіх осіб, які отримали смс про нібито виграші, або знайшли відповідну інформацію в мережі Інтернет на сумнівних сайтах, утриматися від оплати шахраям грошових сум

23.03.2016

На Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку відбувся дебют нового покоління Kia Cadenza

На Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку відбулась світова прем'єра нового покоління Kia Cadenza. Приголомшливо красива Cadenza отримала вишуканий салон, сучасні технології під'єднання мобільних пристроїв, передові системи допомоги водію, більш міцний кузов, а також оновлену силову установку.

23.03.2016

Стильний Kia cee’d 2016 модельного року доступний в Україні по ціні від 414 400 грн.*

Стати власником одного з найстильніших компактів Європи, чудово оснащеного та інноваційного Kia cee’d 2016 модельного року можна за привабливою ціною.

22.03.2016

Бізнес-седан Kia Optima нового покоління дебютує в Україні наприкінці березня

Стильний, стрімкий та інноваційний Kia Optima нового покоління незабаром з’явиться на українському ринку, запропонувавши шанувальникам бізнес-седанів покращений дизайн, новий рівень технологій та п’ятизіркову безпеку, підтверджену краш-тестом EuroNCAP.