Новини
22.09.2011

Chevrolet на Мотор Шоу у Франкфурті

Столітній ювілей Chevrolet супроводжувався низкою прекрасних новин, подій і яскравих моментів, відповідних атмосфері цього свята. Четвертий за величиною автомобільний бренд у світі не стоїть на місці, у чому можна було переконатися, відвідавши стенд Chevrolet в 9 залі на 64-му міжнародному Мотор-шоу у Франкфурті.

22.09.2011

Виплати ТДВ «Експрес Страхування» за серпень 2011 року

В своїй роботі ТДВ «Експрес Страхування» прагне до відкритості та прозорості в усьому - це відноситься і до процесу забезпечення страховими послугами, і до інформації про результати нашої роботи.

21.09.2011

Європротокол: «ГАРАНТ-АВТО» відповідає на питання.

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», піклуючись про інформованість автолюбителів, створила на корпоративному сайті розділ, який буде поступово наповнюватися і містити питання та відповіді по введенню в дію європротоколу.

16.09.2011

Новый Chevrolet Cruze в кузові хетчбек!

Автосалон «Петрівка-Авто», філія ПАТ «Українська Автомобільна Корпорація», є офіційним дилером CHEVROLET в Україну і оголошує про старт офіційних продажів Chevrolet Cruze(Шевроле Круз) в кузові хетчбек.

16.09.2011

Chevrolet Camaro – тепер офіційно на Петрівці-Авто!

Автосалон «Петрівка-Авто», філія ПАТ «Українська Автомобільна Корпорація», є офіційним дилером CHEVROLET в Україні і оголошує офіційний старт продажів CHEVROLET CAMARO.