Про автоцентр

"Автомобільний центр Київ", фактично, є першим "будинком" на своєрідній автомобільній вулиці проспекту Степана Бандери. Автосервісний центр, що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, готовий запропонувати Вам дещо більше, ніж просто придбання автомобіля!

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНИЙ САМЕ "АВТОЦЕНТР КИЇВ":
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР MERCEDES-BENZ:

Корпорація УкрАВТО вже не перший рік є офіційним представником бренду Mercedses-Benz в Україні, а «Автомобільний Центр Київ» має статус офіційного дилера преміального німецького автовиробника. Простір шоу-руму Mercedes-Benz організовано в кращих традиціях уявлень про автосалон майбутнього: відкритість та прозорість, ну і звісно ж Ви можете «приміряти» на себе актуальний модельний ряд – від A-Клас до флагманського S-Клас.

АВТОМОБІЛІ ДЛЯ КОЖНОГО:

«Автомобільний Центр Київ» надає Вам можливість познайомитись, випробувати та зробити вірний вибір, не витрачаючи час на відвідування дилерських центрів. Наші консультанти розкажуть все, що Ви забажаєте дізнатись про автомобілі від таких брендів як KIA, Chery, JETOUR. Офіційний дилерський центр «Автомобільний Центр Київ» допоможе здійснити Вашу мрію про автомобіль!

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР МОТОЦИКЛІВ DUCATI:

Вам хочеться більше вражень і автомобіля вже замало? «Автомобільний Центр Київ» має рішення! Наш автосервісний центр є офіційним дилером преміальної мототехніки Ducati. Ми не лише допоможемо Вам обрати і провести тест-драйв, в Вашому розпорядженні широкий асортимент мотоспорядження, аксесуарів та додаткового обладнання. Завітайте до «Автомобільного Центру Київ» і обирайте свій Ducati!

ПОЧУВАЙТЕСЬ ЯК ВДОМА:

Чекаєте на свій автомобіль, або ж вирішили трошки перепочити? Чи ні, не так: втомились від приємного процесу прийняття рішення – KIA Sportage чи Chery Tiggo 8? До Ваших послуг комфортний куточок, з баром, лаунж-зоною, місцями для відпочинку, з особливою атмосферою. Так сталось, що Ви приїхали з малечею? У нас для них також є чим розважитись!

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС MERCEDES-BENZ:

Навіть такий, без перебільшення, досконалий автомобіль як Mercedes-Benz потребує якісного регламентного обслуговування, і обов’язково, з використанням оригінальних запасних частин. Але, навіть при цьому, обслуговування має виконувати кваліфікований спеціаліст, з доступом до бази даних автовиробника. Наш «Автомобільний Центр Київ» має все необхідне для висококласного обслуговування Вашого Mercedes-Benz: сертифіковане автовиробником обладнання, фахівці, що постійно підвищують рівень кваліфікації, а також величезний досвід роботи!

МУЛЬТИБРЕНДОВИЙ СЕРВІС:

Купуючи автомобіль, новий або з пробігом, з брендів, що представлені в «Автомобільному Центрі Київ» або ж іншого бренду, так чи інакше, він потребуватиме регулярного технічного обслуговування. Якщо Ваш автомобіль на гарантії, це запорука того, що у разі чого, ми зможемо усунути несправність без додаткових витрат для Вас. Якщо ж автомобіль негарантійний, ми забезпечимо незмінно високу якість обслуговування, і звісно ж з гарантією на надані послуги та проведені роботи.

ЦЕНТР КУЗОВНОГО РЕМОНТУ:

Незалежно від моделі та бренду автомобіля клієнта, якісне відновлення зовнішнього вигляду є одним з пріоритетів для «Автомобільного Центру Київ». Не важливо, це лише невелика подряпина, або ж є потреба у відновлені геометрії кузова. Технічна база нашого автосервісного центру, на базі якого функціонує центр кузовного ремонту, дозволяє вирішувати найскладніші завдання: підбір фарби, камера для фарбування, стенди відновлення геометрії кузова та багато іншого. Записуйтесь на обслуговування в зручний для Вас день та час, оскільки площа центру дозволяє обслуговувати 20 автомобілів одночасно.