Про автоцентр

Автомобільний центр, входить до корпорації УкрАвто і є офіційним дилером автомобілів Mercedes-Benz, smart, Jeep, Кіа, Chevrolet, ZAZ та Chery в Україні.

 

Новий автосалон на автомобільній вулиці Києва вигідно виділяється серед інших за цілою низкою ознак:

  • Великий, загальна площа більше 27 000 м², з великим вибором нових автомобілів і такими ж великими залами для проведення спеціальних заходів.
  • Сучасний, з сервісним центром Mercedes-Benz, оснащеним найсучаснішим обладнанням для виконання робіт з технічного обслуговування і ремонту будь-якої складності.
  • Футуристичний і елегантний, виконаний зі скла і бетону, в кращих традиціях дизайну Mercedes-Benz, що втілює образ автосалону майбутнього і прихильність до відкритості та прозорості.
  • Комфортний, з баром, лаунж-зонами, місцями для відпочинку клієнтів і з особливою атмосферою гармонії природи і технологій: на виставкової площі автосалона автомобілі оточені живими рослинами.
  • Вдосконаленый, готовий вже у найближчому майбутньому радувати своїх гостей і клієнтів багаточисельними презентаціями та виступами.

Із придбанням автомобілю у Автомобільний центр ви купуєте гарантію і його обслуговування, регламентовані особливими вимогами корпорації УкрАВТО. 

 

Авторизований сервіс - це відповідальність виробника перед клієнтом!

Сучасний центр Кузовного Ремонту допоможе відновити Ваш автомобіль завдяки сучасному обладнанню, а саме стенд відновлення геометрії кузова CELETTE (відновлення деформацій несучих елементів кузова автомобіля). Площа центру дозволяє обслуговувати 20 автомобілів одночасно.