Трактор LS XR50

Ціну уточнюйте у дилера
Компактний трактор преміум сегмента. Екологічний повнофункціональний компактний трактор для середніх і важких умов експлуатації.
LS TRACTOR XR50 (LS XR50)
Компактний та потужний
Потужність двигуна (35 кВт / 47,6 к.с. / 2600 об/хв) дозволяє вирішувати безліч завдань, а великий паливний бак з ємністю 47л. забезпечить більш тривалий час роботи. 
Гідростатична трансмісія
3-х діапазонна гідростатична трансмісія забезпечує миттєву швидкість і зміну напрямку руху без вимикання муфти – це найкращий варіант для маневрування на складах, невеликих ділянках з косарками для газонів.
Вал відбору потужності
Вал відбору потужності має можливість автоматичного вимкнення/увімкнення при роботі з навісним обладнанням у разі перевищення кута злому карданного валу, а 3 пари виходів гідравлічного розподільника забезпечать сумісність з різними видами навісного обладнання.
Робоче місце оператора
Удосконалена система очищення повітря забезпечує більш тривалий час використання фільтру, простоту обслуговування та комфорт оператора, а його робоче місце з регульованим сидінням Deluxe з підлокітниками та пасками безпеки гарантує комфорт під час тривалої роботи.