Запчастини

Коли досвід надання послуг клієнтам, які шукають оригінальні запасні частини, оливи, лакофарбові матеріали, ГБО або ж охоронні системи чи навіть шини та диски, налічує 25 років, ми просто не маємо права залишати клієнта наодинці з проблемою. Навіть якщо логістичні ланцюжки порушуються, ми, попри все, намагаємось забезпечити Вам можливість замовити та вчасно отримати необхідні запасні частини для відновлення або ж ремонту автомобіля.

Компанія «ЗІП-Авто» не просто ще один оператор ринку запасних частин та комплектуючих, адже приналежність до групи компаній УкрАВТО дає клієнту впевненість у тому, що час від замовлення до отримання буде мінімальним. Не важливо, якого бренду чи моделі Ваш автомобіль, адже ми завжди маємо на складах компанії рішення для більшості питань, відтак Ви залишаєтесь мобільними і витрачаєте мінімальний час на ремонт!

 

Вибирайте, отримуйте знижки та спеціальні пропозиції
Усі позиції, представлені в інтернет-магазині e-zipavto.com, сертифіковані в Європі і Україні. Заходьте до нас: вибирайте, отримуйте знижки та спеціальні пропозиції. І чекайте доставку - в будь-який регіон України.
У нашому інтернет-магазині Ви можете швидко підібрати:
У нашому інтернет-магазині Ви можете швидко підібрати:
icon
Повний комплект автотоварів для проходження технічного обслуговування
icon
Запчастини, використовуючи оригінальні каталоги
icon
Шини та диски
icon
Аксесуари
icon
Масла і автохімію

УкрАВТО - найбільша автомобільна компанія України, що має довгострокові партнерські відносини з виробниками запасних частин відомих світових автомобільних брендів. За рік ми обслуговуємо автомобілі наших клієнтів, ремонтуємо і міняємо запчастини на більш ніж 2 мільярди гривень. На наших складах величезна кількість автомобільних запчастин і аксесуарів - що б не знадобилося для того, щоб привести ваш автомобіль в порядок, воно завжди у нас під рукою.

Контактні дані
icon

Mercedes-Benz, smart, Ducati: 
+38 044 206 20 02;

KIA, Jeep, CHERY: 
+38 044 500 60 05.

 

icon

Mercedes-Benz, Smart:
ackservicemb@mercedes-benz.in.ua;

Ducati:
ducati@ducati-kiev.com;

KIA, Jeep, Chevrolet:
ackservicekia@kia.net.ua