Автомобіль Mercedes-Benz CLS

Ціну уточнюйте у дилера

Новий Mercedes-Benz CLS – ікона стилю у новій інтерпретації.

CLS увійшов в історію дизайну - та продовжує її писати. Його спрямована вперед передня частина, вузькі фари та спортивна решітка радіатора - наступна глава цієї історії. Комфортне підсвічування салону виграшно підкреслює інтер'єр: вперше також з підсвічуванням вентиляційних дефлекторів і функцією управління комфортом ENERGIZING.

Відчуйте безпеку та комфорт у новому вимірі: світлодіодні фари MULTIBEAM LED з функцією дальнього світла ULTRA RANGE та нові допоміжні системи з адаптацією швидкісного режиму.

Яскрава особливість - «алмазна» решітка радіатора. Багато ентузіасти гоночного спорту пам'ятають історію цього дизайну. Новий CLS відкриває в ній нову главу, демонструючи спортивність в елегантному образі. Тривалі нічні поїздки або рух у годину пік - CLS відчутно зніме навантаження з водія, особливо при стресовій ситуації. Концепція, яка робить кожну поїздку на автомобілі Mercedes-Benz безпечною і унікальною, називається Mercedes-Benz Intelligent Drive. Час, який Ви проводите за кермом автомобілю, не повинен проходити даремно. Це час для відпочинку. Час для відновлення сил. Автомобіль надійно та з комфортом доставить Вас до місця призначення.