Автомобіль Mercedes-Benz EQA

Ціну уточнюйте у дилера

EQA – перший електричний SUV в сегменті компактних автомобілів Mercedes-Benz, що забезпечує чудовий баланс динамічних характеристик, ціни і економічності експлуатації.  Це перша модель з лінійки EQ, аеродинамічне проектування якої повністю проводилося в цифровому форматі. Наступні виміри, проведені в аеродинамічній трубі, показали значення Cd 0,28, що підтвердило високу якість такого моделювання. Зона аеродинамічного опору становить 2,47 м2.

Найважливіші складові підвищення аеродинамічних характеристик включають повністю закриту систему управління охолодженим повітрям, аеродинамічно ефективні передній і задній бампери, пласке, практично повністю закрите днище, спеціально сконструйовані колеса для зменшення аеродинамічного опору і адаптовані передній і задній спойлери.

Тісно пов'язаний з GLA, EQA пропонує найкращі його характеристики у поєднанні з потужним електричним двигуном. Першою моделлю лінійки буде EQA 250 (витрата електроенергії (змішаний цикл): 15,7 кВт•год/100 км; викид CO2 (змішаний цикл): 0 г/км) з потужністю 140 кВт і запасом ходу до 428 кілометрів згідно NEDC. Пізніше будуть представлені нові версії моделей з урахуванням конкретних потреб клієнтів. Серед них будуть як більш спортивні моделі з додатковим електродвигуном (eATS) і потужністю понад 200 кВт, так і моделі з запасом ходу більше 500 кілометрів (згідно WLTP).